Využití rozsáhlých zkušeností,
moderních metod a individuální přístup
BTF Engineers & Developers
Spokojený klient
a opakovaná spolupráce
BTF Engineers & Developers

O nás

Za společností BTF Engineers stojí

Ing. Radek Jahn

  • zakladatel, společník, narodil se v roce 1970, po střední průmyslové škole stavební vystudoval Vysoké učení technické v Brně, Fakultu stavební, část studia absolvoval v rámci mezinárodního programu Tempus na Technical University of Denmark a City University of London.
  • po prvních zahraničních pracovních zkušenostech postupně získal odbornou praxi ve společnostech Skanska-stav a Skanska Property na pozicích úsekový a hlavní stavbyvedoucí, příprava projektů a technický dozor investora.
  • po rozšíření odbornosti o řízení a kontrolu nákladů a přípravu projektů na projektech společností Lordship Estates a EC Harris se začal věnovat project managementu / řízení projektů u společností MK Development, ING Real estate development a Dandreet.
  • od založení společnosti BTF Engineers & Developers kromě řízení firmy pracuje na seniorských pozicích v project managementu na projektech významných investorů a developerských firem.

Ing. Bronislav Bubílek

  • zakladatel, společník, narodil se v roce 1973, vystudoval Vysoké učení technické v Brně, Fakultu stavební. V minulosti pracoval mimo jiné pro společnost EC Harris.
  • v současné době spolupracuje v oblasti projektového managementu, cenového consultingu a řízení staveb.
  • má rozsáhlé zkušenosti v oboru a během své kariéry úspěšně spolupracoval na výstavbě významných obchodních center, administrativních a bytových komplexů.

Tým zkušených odborníků specializovaných ve svých oborech činnosti.

Dále spolupracujeme s okruhem specialistů na externí bázi podle typu projektu.