Využití rozsáhlých zkušeností,
moderních metod a individuální přístup
BTF Engineers & Developers
Spokojený klient
a opakovaná spolupráce

Kariéra

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na / nabízíme pozici

Stavebni technik – Přípravář

Pracovní náplň:

  • spolupráce s vedoucím projektu, popř.dalšími členy týmu
  • zjišťování / kontrola výměr konstrukcí, materiálů a zařízení s využitím CAD
  • řízení, kontrola a přebírání projekčních a jiných podkladů s ohledem na dělení na obchodní soubory a jejich kompletnosti pro přípravu stavby, zejména výběrová řízení
  • příprava podkladů pro výběrová řízení, zejména cenových a souvisejících dokumentů
  • vyhledávání vhodných kandidátů – firem do výběrových řízení – subdodávek i vyšších dodavatelů
  • výběrová řízení vč. vyhodnocování nabídek v rámci výběrových řízení
  • vyhledávání alternativních řešení / materiálů / zařízení pro optimalizaci stavebních nákladů – tzv. Value engineering, popř. dodacích lhůt
  • kontrola ocenění dodávek materiálů a prací, popř. jejich oceňování na základě interních databází cen, popř. ceníků URS
  • sledování a vyhodnocování ekonomiky staveb
  • správa interní databáze cen

Požadavky:

  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • alespoň dokončené středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví, Vš výhodou, nikoli však podmínkou
  • základní zkušenosti s činnostmi viz oddíl „Pracovní náplň“
  • dobrá znalost práce na PC (excell, word, CAD)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • nástup dle dohody, nejdříve 1. 6. 2021

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, popř. jako OSVČ
  • odměna dohodou, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu
  • kancelář v centru Prahy – 2 min. od metra Muzeum, 5 min. od Hlavního nádraží
  • úvodní zaškolení
  • po zapracování možnost částečného home office
  • práce na velkých, zajímavých a náročných projektech – možnost profesního růstu
  • flexibilní pracovní doba po dohodě
  • projektové bonusy

Dále nabízíme spolupráci

Technický dozor HSV

  • na bytový projekt v Praze – Stodůlkách, fáze spodní stavby a nosná konstrukce
  • kontroly detailů spodní stavby, přejímky výztuže apod.
  • možno na částečný úvazek, po dohodě dle potřeby přejímky i v sobotu
  • preferujeme OSVČ, samostatný, vybavený
  • odměna dohodou
  • zahájení činnosti 06/2021

Výhledově nabízíme spolupráci

Project manager

  • na seniorní pozici s odpovídajícími zkušenostmi na velkých a technicky i orgaizačně náročných projektech
  • na juniorní pozici k dlouhodobé spolupráci, zkušenosti min. 2 projekty na pozicích PM nebo příprava staveb viz výše